• Цената е намалена.
  • Свеж
NICECNC Мотоцикл H7 Здраво Зрак Бела LED Сијалица Главата Светлина Светилка За BMW R1200GS R1200R R1200RT F800R R1300R S1000RR K1300GT K1300S

NICECNC Мотоцикл H7 Здраво Зрак Бела LED Сијалица Главата Светлина Светилка За BMW R1200GS R1200R R1200RT F800R R1300R S1000RR

 
DEN 843.36

Стока
Во продавницата


Објектот Спецификите
Оперативен Температура : -40~80 степен
Температура на бојата : 6500 K Чиста Бела
Животниот Век : Над 100,000 Часа
Работен Напон : DC 9-36 V (Одговара : 12-24 V Возила)
1500 LM/Полнење;750 LM/Сијалица
80 W/Пар;40 W/Сијалица
Fitment :
За BMW / Висока Зрачна F800 R 2010
HP Megamoto 2010
HP Спорт 2010
K1300 GT 2010
K1300 S 2010
R1200 GS 2005-2010
R1200 R 2010
R1300 R 2010
S1000 RR 2010
Известување
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
NICECNC
Автомобил модел:
за BMW
Напон:
12V
Извор На Светлина:
LED
Лер Зрак Тип:
Комбо
Чип Собранието Тип:
SMD
Температура На Боја:
6500K
Wattage:
80W/Pair;40W/Bulb
Автомобил Марка:
за BMW
Тип На Објект:
Извори На Светло

Поврзани производи