• Цената е намалена.
  • Свеж
MIUBU Лето Дише Мрежа Мажите Чевли Лесни Мажите Станови Мода Обичните Машки Чевли Бренд Дизајнер Мажите Мокасини

MIUBU Лето Дише Мрежа Мажите Чевли Лесни Мажите Станови Мода Обичните Машки Чевли Бренд Дизајнер Мажите Мокасини

 
DEN 806.40
DEN 685.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Бренд Име:
MIUBU
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Функција:
Дише,Пот-Absorbant,Светлина,Висина Зголемување,Тешко Носи,Анти-Мирис,Масажа
Затворање Тип:
Лизга-На
Outsole Материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
Платно
Број На Модел На:
1666
Сезоната:
Лето
Insole Материјал:
Гума
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Тип:
Основни
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли

Поврзани производи