• Цената е намалена.
  • Свеж
10PCS PIC16F873-20/СП PIC16F873-20 PIC16F873 НАТОПИ-28 нови оригинални и бесплатен превозот

10PCS PIC16F873-20/СП PIC16F873-20 PIC16F873 НАТОПИ-28 нови оригинални и бесплатен превозот

 
DEN 614.40
DEN 547.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Бренд Име:
ANNUOSENCHIP
Број На Модел На:
PIC16F873-20I/СП
is_customized:
Yes
Теорија:
Стандард
Тип На Единица:
многу (10 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.08kg (0.18lb.)
Пакет Големина:
10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Поврзани производи