• Цената е намалена.
  • Свеж
За Нега на кожата Автентични Производ KOOGIS Mung Грав Кал Лицето Маска за Третман на Акни Blackhead Смена Пилинг Исклучување на Лицето Маска Масло Контрола

За Нега на кожата Автентични Производ KOOGIS Mung Грав Кал Лицето Маска за Третман на Акни Blackhead Смена Пилинг Исклучување

 
DEN 1599.84
DEN 928.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Тип На Објект:
Третман & Маска
Тип:
Перат Маска
Функција:
Масло-контрола,Пигментацијата Пенкалата,Третман на Акни,Навлажнувачки,Белење,Анти-Стареењето,Длабочина Надополнување
Пол:
Унисекс
Сертификат Број:
G4255613389210
Употреба:
Целото Лице
Формулирањето:
Крем
Бренд Име:
KOOGIS
НЕТО-WT.:
150g
Земја/Регион на Производство:
Кина

Поврзани производи