• Цената е намалена.
  • Свеж
Сребро 4 Chiffre Remise Resettable Комбинација Serrure Мот de passe Плус Cadenas Argent Појачани Челик Shackle

Сребро 4 Chiffre Remise Resettable Комбинација Serrure Мот de passe Плус Cadenas Argent Појачани Челик Shackle

 
DEN 225.60
DEN 158.00

Стока
Во продавницата

100% сосема нов и висок квалитет на челик, Прекалени shackle за супериорен намали отпорот Resettable комбинација овозможува за персонализација се Исполнат сите видови на вашите потреби - лесно се обезбеди багаж, ранец, кутии за накит, сала шкафче, алатка градите, салата шкафче и воннаставните шкафче, барака, дома, итн 4-цифрен бирање овозможува различни комбинации Димензии : 80mm x 41mm 14mm x(приближно) Боја : Сребро Поставите лично комбинација чекори : Вашиот нов resettable комбинација катанец е претходно поставена во фабриката за отклучување на 0-0-0-0. За да го поставите вашиот сопствен комбинација, како што се роденден, телефонски број и сл 1. Оставете го бира на отворањето комбинација 0-0-0-0 и p ull надвор shackle 2. Пак shackle 90° и притиснете надолу колку што ќе одат. Но, пред да притиснете надолу на shackle, ве молиме да се свесни дека клучот начин на shackle мора да се усогласат до изрез на заклучување на телото 3. Држење shackle депресивни и бирање за да поставите свој комбинација 4. Ослободување shackle и да се врати на редовните позиција. Вашиот нов код на сега ќе се отворени за вашите лични комбинација Вашиот нов resettable комбинација катанец е претходно поставена во фабриката за отклучување на 0-0-0-0. За да го поставите вашиот сопствен комбинација, како што се роденден, телефонски број, итн '


Карактеристики на производот

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
Други
Големина:
80mm x 41mm x 14mm(approx)
Заклучување Тип:
лозинката катанец

Поврзани производи