• Цената е намалена.
  • Свеж
HD Слика Модерна Кафеав Коњ сликарство платно Животинско Декоративни Ѕид Уметност Слика За Дневна Соба и Спалната соба Bedrside Чека Дигитални

HD Слика Модерна Кафеав Коњ сликарство платно Животинско Декоративни Ѕид Уметност Слика За Дневна Соба и Спалната соба Bedrside

 
DEN 264.00
DEN 164.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Големина (Инчен):
23x15cm(Без рамка), 30x20cm(Без рамка), 45x30cm(Без рамка), 60x40cm(Без рамка), 75x50cm(Без рамка), 90x60cm(Без рамка), 105x70cm(Без рамка), 115x75cm(Без рамка), 120x80cm(Без рамка)
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Медиум:
Масло
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
No
Предмети:
Апстракт
Број На Модел На:
319
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Обложување:
Водоотпорен, Влага-Доказ, Заштита Од Сонце

Поврзани производи