• Цената е намалена.
  • Свеж
6PC Вештачки Куче Кукла Фигурини Минијатури Автомобил Одмавна со Главата Смола Украс Дома Декорација Додатоци Подарок За Денот на Вљубените

6PC Вештачки Куче Кукла Фигурини Минијатури Автомобил Одмавна со Главата Смола Украс Дома Декорација Додатоци Подарок За Денот

 
DEN 1199.04
DEN 708.00

Стока
Во продавницата


6 PC Вештачки Куче Кукла Фигурини Минијатури Автомобил Одмавна со Главата Смола Украс Дома Декорација Додатоци Подарок За Денот на Вљубените
Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработници 100% Сосема нов и висок квалитет на Материјал : пвц Боја : покаже како Големина на слика : околу 5cm висока Пакет се Вклучени : 6 pc Фигурини Поради големината мерења се рачно изработени, па така не може да биде 0.1-0.5 инчи грешка. Ве молиме да се разбере, бидејќи на светлината зрачењето или компјутерски екран разлика, па јас може да ви го гарантира фотографии и вистински боја е 100% исти.


Карактеристики на производот

Материјал:
Смола
Стил:
Модерна
Тема:
Животните
Бренд Име:
Otmagelu
Type2:
Настан & Партија Материјали
type3:
Денот На Вљубените Подароци
Количина:
1
size1:
3X4X5CM
type4:
Автомобил Одмавна со Главата на луѓето Украс

Поврзани производи