• Цената е намалена.
  • Свеж
5pc Страна се Насликани Маслото Дрвото На Животот-Модерна Флорални Платно Ѕид Уметност-Цвет Платно Ѕид Слики за дневни Соби

5pc Страна се Насликани Маслото Дрвото На Животот-Модерна Флорални Платно Ѕид Уметност-Цвет Платно Ѕид Слики за дневни Соби

 
DEN 1919.52
DEN 1728.00

Стока
Во продавницата


Рачно Насликани Маслото Дрвото На Животот-Модерна Маслото На Платно Уметност Ѕид Оркестарот-Цветни Маслото Ѕид Уметност
Дрвото На Животот со одличен сликар, Еден од најчесто избран флорални модерна платно ѕид уметност поставени во нашата колекција : Флорални ѕид уметност enchants со неговата класична елеганција и се уште останува еден извонреден и оригинални мотив. Рака-насликани масла од категоријата на "цвет сликарство" се одлична идеја за подарок за нов стан : цветни ѕид уметност најубаво светло до ѕидовите на модерна дневната соба или трпезаријата. Големина : 58"W × 32"H(145.00 cm×80.00 cm) Детална : 14x20x2pcs,10x28x2pcs,10x32x1pc
Опис Тагови : Други Цвеќиња Наслов : Дрвото На Животот Оригинален Изведувач : Други Уметник Предмет : 5 - парче Флорални Платно Ѕид Уметност Медиум : 100% Рака-насликани Платно Уметност Маслото Информации 5 парче модерна платно уметност поставите цвет слика за продажба, Тоа е 100% рака-насликани маслото ѕид оркестарот на платно. Дрвото На Животот, Тоа е совршено пресоздава brushstroke од brushstroke од страна на нашиот талентиран уметник. Ние не само што ги репродуцира секој детал на оригиналната слика,туку да го фати својата душа. Цветни платно уметност множества се одлична идеја за некоја оригинална декорација на вашиот дом. Инспирација за нас е убавината на природата! Нашиот уникатен цвеќиња платно ѕид уметност ќе оживеат секоја соба и да донесе свежина на тоа. Масла од оваа категорија се исто така одлична идеја за подарок за вашите роднини и пријатели.


Карактеристики на производот

Големина (Инчен):
58x32
боја:
Формулиран
Бренд Име:
amoy уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
дрвото на Животот
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликање Големина:
58*32

Поврзани производи