• Цената е намалена.
  • Свеж
COLORFULBOY Градот Зграда Пејзаж Ѕид Уметност Печати Нордиските Постер Платно Сликарство Црно Бел Ѕид Слики За Дневна Соба Оркестарот

COLORFULBOY Градот Зграда Пејзаж Ѕид Уметност Печати Нордиските Постер Платно Сликарство Црно Бел Ѕид Слики За Дневна Соба Оркестарот

 
DEN 228.96
DEN 188.00

Стока
Во продавницата


Сите наши слики со висока дефиниција верзија на , ве молиме слободно да контактирате со нас, доколку постои било каков квалитет прашање , објектот не доби итн., Испраќање и наплата се вашите опции. Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да контакт. Можеме да го прифатиме да обичај било која големина или слики, како капка превозот, wholesales, ОЕМ, итн,можете да не контактирате преку порака. Предметите ќе бидат испратени од страна на Ali Express Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Ако сакате да се биде што побрзо, ве молам Контактирајте Ме за DHL(3-10 дена). Се очекува испорака од ќе бидат погодени од обичај, времето, исто Така, пакетот може да го одложи кога во некои важни фестивал , понекогаш тоа може да потрае малку подолго време за да го добиете пакетот, Па ве Молиме да не контактирате ако не можете да добиете објект над 30 дена.
COLORFULBOY Градот Зграда Пејзаж Ѕид Уметност Отпечатоци Нордиските Постер Платно Сликарство Црно Бел Ѕид Слики За Дневна Соба
ОПИС
Производот испрати за вас НЕ е FEAMED.
Сите наши слики со висока дефиниција верзија на , ве молиме слободно да контактирате со нас, доколку постои било каков квалитет прашање , објектот не доби итн., наплата или замена е прифатливо. Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да контакт.
Можеме да го прифатиме да обичај било која големина или слики, како капка превозот, wholesales, ОЕМ, итн,можете да не контактирате преку порака.
dianxiaobao_


Карактеристики на производот

Големина (Инчен):
13X18 cm Не Врамени, 15X20 cm Не Врамени, 20X25 cm Не Врамени, A4 21X30cm Не Врамени, 30X40 cm Не Врамени, 40X50 cm Не Врамени, 50X70 cm Не Врамени, 60X80 cm Не Врамени, 60X100 cm Не Врамени
Рамка:
No
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Број На Модел На:
20170801783-j
Бренд Име:
ШАРЕНИ МОМЧЕ
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
оригиналниот:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Пејзаж
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Стил:
Нордиските
Уметност стил :
Црна, Бела
Слика & Calligraphy:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
гроздобер постер:
платно печатење
Декорација:
постери и цртежи
Сцена:
Ѕид слики за дневна соба
Пакет:
Валани во Цевка
Платно слики за дневна соба:
Пејзаж
Стил:
нордиските стил

Поврзани производи