• Цената е намалена.
  • Свеж
Гроздобер Лаванда Бисери Топката Наметки 2018 Нивоа Возбудува Долго Пром Фустани Луксузни Пром Фустани Abiye Vestido Долго Формално Се Облекуваат

Гроздобер Лаванда Бисери Топката Наметки 2018 Нивоа Возбудува Долго Пром Фустани Луксузни Пром Фустани Abiye Vestido Долго Формално

 
DEN 8592.00
DEN 7475.00

Стока
Во продавницата


1. Сите фустани ние се направени ќе бидат малку различни од оригиналната слика можете да го видите на веб страната , и големината ќе биде повеќе или помалку големи или мали помеѓу 1 до 3 см.
2.Најниска вредност ќе се забележани на пакет, Но ние не може да го контролира данок. Ве молиме да се разбере ако царинските давачки данок. сакаат ќе може прво да знаат ова, како што се велика БРИТАНИЈА,Канада, Бразил, Мексико, Франција, итн.
3.Кога ќе го стави на ред ,нашата обработка време е 15-25 дена. Ако ви се итни, ќе може да плаќаат екстра за раш такса.
4.Ако вашата големина е плус големина 18 W ,20 W,22 W,24 W,26 W, ќе треба да плаќаат екстра $30.
5.Ако сте од БРАЗИЛ, ве молиме дај ни вашиот CPF во полето за пораки кога ќе се направи исплата. Не можеме да ја објавите на пратката без CPF. Ви благодариме за разбирањето!
1. e-ЕМС/EMS
Во нормален случај, времето за испорака е 5-15 дена за повеќето земји. На Бразил може да биде околу 30 дена. Тоа, според обичаите на различни земји.
2. Посебна Линија за да Франција, велика БРИТАНИЈА, АУ и повеќето Европски земји
Пакет ќе испратени од страна на EMS во Кина и ДПД во дестинација. Тоа трае 5-7 работни денови за да пристигне до дестинацијата. Тоа е бесплатно на царинската такса во нормала. Ако ја изберете оваа превозот начин, поштенски ќе околу $20 -$25.
3. Aramex на Саудиска Арабија, Катар, Обединетите Арапски Емирати, итн
Тоа е брз начин за горенаведените земји. Само чини околу 5-7 дена за испорака. Но поштенски ќе биде околу $30-40
4.Четирите Главни Изразува. DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме љубезно ни даде пет ѕвезди повратни информации.
2. Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Ние ќе се залагам за да се решат проблемите за вас.
Речиси сите производи може да се врати, освен сопствени направени оние. Ве молиме да се задржи на фустан сосема нов со оригинални тагови и етикета на.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се испрати фустан назад!
Ние ќе ви даде врати детали. Ако само се вратат на фустанот на адресата на пакетот, ние не може да го добие и наплата тебе.
1. Ако најдете фустан во погрешна боја или мерења, ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена бидејќи ќе добиете здолниште. Можете да се вратите и наплата или да го промените здолниште.
2. Доколку постои очигледна квалитет проблем со фустанот, како што се големи нечистотии, скршени или дефекти површина, ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена бидејќи ќе добиете здолниште. Можете да се вратите и наплата или да го промените здолниште.
3.Ако тоа не е квалитет проблем, ние ќе го одбие поштенски кога ќе наплата тебе.


Карактеристики на производот

боја:
Беж, Црна, Сина, Кафена, Златна, Сива, Зелена, Боја На Слонова Коска, Каки, Портокалова, Розова, Виолетова, Црвена, Сребрена, Бела, Жолта, Шампањ
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Деколте:
Душо
Ткаенина Тип:
organza
Вграден Градник:
Yes
Силуета:
Бал
Декорација:
Pleat,Возбудува,Ruched,Бисери
Моден Елемент:
Гроздобер
Воз:
Никој
Број На Модел На:
Пром Фустани
Материјал:
Полиестер
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Sleeve Стил:
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Бренд Име:
Lisong
боја:
микс боја
Големина:
НИ 2 4 6 8 10 12 14 16 18W 20W 24W 26W
Стил:
Секси Мода 2018
Occassion:
Матурска Партија Вечер
Сезоната:
Лето Пролет, Есен Зима
Материјал:
сатенски чипка
Назад:
Ланче
Декорација:
Бисери

Поврзани производи