• Цената е намалена.
  • Свеж
47.5*58*8.5/10 Предната Вилушка Амортизерите Нафта Печат Прашина печат За KX125 KX 125 2002 2003 2004 KX250 250 02 03 04 05 06 07 KX450F KXF450

47.5*58*8.5/10 Предната Вилушка Амортизерите Нафта Печат Прашина печат За KX125 KX 125 2002 2003 2004 KX250 250 02 03 04 05 06

 
DEN 307.20
DEN 276.00

Стока
Во продавницата


Позиција : Предната
100% Сосема Нов
Материјал : Гума
Боја како на сликата.
Големина на : 47.5 *58*8.5/10
1.двојно извори на прашина печат 47.5*58*8.5/10-1pair
2.двојно извори на нафта печат 47.5*58*8.5/10-1pair
3.двојно извори на Прашина печат и нафта печат *1set
Погодни За :
МОДЕЛ ГОДИНА
KX125 2002-2004
KX250 2002-2007
KX450 F 2006-2008
Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите,Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Вклучите.
Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите.Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето.
Увозни Давачки,Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена,Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети.
Превозот Време Како Што Се Следниве : Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка Кога Ќе Го Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз. Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).
Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.
Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.
Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
CAKEN
Motobike Направи:
Kawasaki
Име На Модел:
Y1801091420
Објектот Должина:
5.8cm
Објектот Ширина:
5.8cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.05kg
Материјал Тип:
Гума
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Поврзани производи