• Цената е намалена.
  • Свеж
8 x 12mm Декоративни Дијамант BRADS DIY Кристал Brads Scrapbooking Албум Хартија Занаети Embellishments Избрани Бои 60pcs/set

8 x 12mm Декоративни Дијамант BRADS DIY Кристал Brads Scrapbooking Албум Хартија Занаети Embellishments Избрани Бои 60pcs/set

 
DEN 112.80
DEN 107.00

Стока
Во продавницата

8 x 12mm Декоративни Дијамант BRADS DIY Кристал Brads Scrapbooking Албум Хартија Занаети Embellishments Избрани Бои 60pcs/set
Големина во дијаметар(раководител) : 8 MM
Големина на Нога : 12 MM
Бои : Постојат околу 6 до 8 бои, ќе случаен send with assorted colors.
Пакување големина : opp вреќа
Апликации : На brads може брзо да се облекуваат вашиот scrapbooking страници, фото албуми, хартија занаети, рачно изработени картички и други DIY проекти. Brads едноставно да се примени. Удар на дупка во вашиот проекти, вметнете бред и да се свртите назад prongs. Нема инструмент потребно.
Апликацијата Пример :


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
JF20180320095
Материјал:
метал и кристал
is_customized:
Yes

Поврзани производи