• Цената е намалена.
  • Свеж
6 Компјутери Мека Уметност Акварел Четки Refillable Пилот Вода Боја на Мастило, Молив Пенкало за Цртање Сликарска Четка Calligraphy Материјали

6 Компјутери Мека Уметност Акварел Четки Refillable Пилот Вода Боја на Мастило, Молив Пенкало за Цртање Сликарска Четка Calligraphy

 
DEN 2232.00
DEN 446.00

Стока
Во продавницата


16044898306455839 Топла Продажба US $ 20
/парче US $ 7
/парче US $ 6.5
/парче US $ 6.5
/парче US $ 7.5
/парче US $ 12.2
/парче US $ 9.8
/set US $ 11
/парче US $ 27.6
/парче US $ 12.7
/парче US $ 9.3
/парче US $ 4.2
/парче
Големина : Рамни совет четка пенкала :
Мала : 13 мм * 179 мм, четка совет : 4 мм
Медиум : 13 мм * 179 мм, четка совет : 7 mm
Голем : 13 мм * 179 мм, четка совет : 10 мм
Точка совет четка пенкала :
Мала : 13 мм * 179 мм, четка совет : 3 мм
Медиум : 13 мм * 179 мм, четка совет : 4 мм
Голем : 13 мм * 179 мм, четка совет : 5mm
Карактеристики :
1.Премиум квалитет : Трајни најлон четка совет, нема да се откажат во текот на употребата. Со заштитни капаци за заштита на совети кога не се користи, да ги избегнете непотребните оштетувања, не влијае на следната употреба.
2.Лесен за употреба : Нема потреба за потопување во мастило постојано за време на употреба, водата или мастило чуваат во барел ви овозможува да пишувате или да се подготви континуирано, уживајте во вашиот создавање на време без да се пречи од страна на мастило.
3.Лесен за ракување : Контрола на мастило или проток на вода со само стискаш на барел. Мешавина со вода или додадете мастило барел за брзо, лесно и забавно сликарство.
4.Лесен за чистење : Едноставно исплакнете ги со чиста вода, по користи тогаш нека се исуши. Стави на чиста четки во чување и тие се подготвени за следната употреба.
Сет од 6 различни четка совет големини за различни употреба :
3 пакет парична казна четки и 3 pack рамни четки во задебелени букви, средни и парична казна точка големина. Лесно се справи со повеќето пишување или цртање, погоден за Уметност Студентите, Аматерски и Професионални Уметници.
Пакување : 6 компјутери/многу вода боја четки


Карактеристики на производот

Бренд Име:
TOUCHNEW
Печат:
No
Erasable Или Не:
No
Квантитет На Пакет:
6 Бои/Кутија
Боја Количина:
Еден
Пакување:
Сет
Тип:
Уметноста Маркер

Поврзани производи