• Цената е намалена.
  • Свеж
2018 Нов Бренд Дизајн Жените Мачка Ѓердан Црвено Оган Опал Ѓердани & Приврзоци Мода 925 Sterling Silver Животинско Накит

2018 Нов Бренд Дизајн Жените Мачка Ѓердан Црвено Оган Опал Ѓердани & Приврзоци Мода 925 Sterling Silver Животинско Накит

 
DEN 845.76
DEN 432.00

Стока
Во продавницата

Карактеристики на производот: Стил : Жените Накит, Ѓердани Материјал : 100% 925 Sterling Silver Димензии : Шоу На Фотографија, ве Молиме Имајте на ум Дека Повод : Ангажирање / Годишнината / Вечер / Подарок Состојба : 100% Сосема Нов, Одлична Занает Пакет Содржина : 1 Ѓердани, Opp Вреќа,Сомот Кеса + Кутија Овие Украси се Во Согласност Со ЕУ за Животната средина Стандард на Производ Екранот


Карактеристики на производот

Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Метали Тип:
Сребро.
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Сертификат Број:
10171010387
Метал Печат:
925,Фунта
Бренд Име:
AGLOVER
Број На Модел На:
AG00387
Pendant Големина:
16.60*14.50 mm
Обликотшема:
Животните
Ѓердан Тип:
Torques
Стил:
Симпатична/Романтичен
Повод:
Партија
Certificate Type:
GDTC
is_customized:
Yes
Главниот Камен:
Цирконот
Страна Камен:
Кристално
Пакет:
Кутија + сомот торба
100% sterling silver:
Тоа е 100% Warrantied
Стил:
925 Sterling Silver Мода Шарм Ѓердани за Жени
925 сребрен синџир:
45.00 cm
Повод:
Свадба, Ангажман, Партија, Љубовник, Божиќ, Годишнина
Главниот Камен:
8.80*7.60 mm

Поврзани производи