• Цената е намалена.
  • Свеж
Lotus Забава Момент Вистински 925 Sterling Silver Природни Кристал рачно изработени Модни Накит Креативни Цвет во Дожд Хривнија Жени

Lotus Забава Момент Вистински 925 Sterling Silver Природни Кристал рачно изработени Модни Накит Креативни Цвет во Дожд Хривнија

 
DEN 2390.40
DEN 932.00

Стока
Во продавницата


Кликнете подолу фотографијата за да видите повеќе сродни производи од оваа "Цвет во Дождот" Колекција


Карактеристики на производот

Должина:
16cm plus 3
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Lotus Забава Момент
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
is_customized:
Yes
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
LFJG0011
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Оригиналниот Свеж Дизајн Лотос Цвет Хривнија
Место на Потекло:
Кина(Копно)
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта
Должина:
16+3CM
Стил:
Романтични

Поврзани производи