• Цената е намалена.
  • Свеж
автомобил-осигурување,автомобил додатоци,сонце, заштитник за bmw 116i 3 gt 318i 320i f30 4series e30 м3 е34 e36 e38 e39

автомобил-осигурување,автомобил додатоци,сонце, заштитник за bmw 116i 3 gt 318i 320i f30 4series e30 м3 е34 e36 e38 e39

 
DEN 2400.00
DEN 1920.00

Стока
Во продавницата

СОВЕТИ : 1,кажи ми што е на вашиот автомобил модел. 2,автомобил покритие може да се одразат сончева светлина,заштита на автомобил внатрешни додатоци,кул температурата во автомобилот.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Автомобил Опфаќа
Објектот Должина:
35cm
Објектот Ширина:
20cm
Објектот Тежина:
1.2kg
Објектот Висина:
10cm
Специјални Функции:
Заштита од сонце, ладење, заштита автомобил
Материјал Тип:
Алуминиумска фолија +PE
Година:
2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007
Одговара Автомобил Модел:
седан,hatchback,ЏИП,MPV,crossover,купе и така натаму

Поврзани производи