• Цената е намалена.
  • Свеж
Steampunk Шупливи Скелет Механички Часовници Мажите е Сосема Луксузни Бизнис Шарени Вистинска Кожа Челик Победник рачен часовник Часовник

Steampunk Шупливи Скелет Механички Часовници Мажите е Сосема Луксузни Бизнис Шарени Вистинска Кожа Челик Победник рачен часовник

 
DEN 1535.04
DEN 890.00

Стока
Во продавницата


Steampunk Шупливи Скелет Механички Часовници Мажите Врвот Бренд на Луксузни Бизнис Шарени Вистинска Кожа Победник рачен часовник Часовник Опис : Скелет dial дизајн открива вашиот модерен точка на гледање. Автоматско ликвидација механичко движење ви овозможува да носат се види во секое време. Спецификација : - Дијаметар : 4.0 cm - Дебелина : 1.2 см - Должина на watch бенд : 22cm - Бенд ширина : 2,2 см - Движење : Рака-ликвидација Механички - Види бенд : не ' Рѓосувачки челик или Вистинска Кожа - Види случај : Нерѓосувачки челик


Карактеристики на производот

Бренд Име:
langley
Движење:
Механичка Рака Правец
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Материјал:
Легура
Бендот Должина:
22cm
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Пол:
Мажи
Функција:
Шок Отпорни
Dial Дијаметар:
42mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Број На Модел На:
FORSINING
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Ширина:
22mm
Случај Дебелина:
15mm
Случај Обликот:
Круг
Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Пол:
Мажи
механички се види:
мажите механички види
Водоотпорен:
30M Живот Вода Водоотпорен
луксузна кожа за на рака рачен часовник:
мажите луксузни кожа за на рака рачен часовник
бендот материјал :
Вистинска кожа и Stainl
Dial Екранот:
Аналогни
Relogios:
relogios masculino
montre homme:
montre homme
relojes:
Relojes Hombre

Поврзани производи