• Цената е намалена.
  • Свеж
НОВИ 4pcs Пневматик Притисок Систем за Следење Сензор Вентил Матични Поправка Комплет TPMS Гуми Вентили За LAND ROVER Алуминиумски Цевки Вентил

НОВИ 4pcs Пневматик Притисок Систем за Следење Сензор Вентил Матични Поправка Комплет TPMS Гуми Вентили За LAND ROVER Алуминиумски

 
DEN 495.84
DEN 407.00

Стока
Во продавницата


JJ Autoparts
Детали За Производот
НОВИ 4pcs Пневматик Притисок Систем за Следење Сензор Вентил Матични Поправка Комплет TPMS Гуми Вентили За LAND ROVER Алуминиумски Цевки Вентил
Нашите Услуги :
Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.
Гаранција :
Секој објект е строго се тестираат пред пратката. Објектите се оправдани ослободени од дефекти за 12 месеци од денот на понудата. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас. Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест. Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.
Наплата & Враќање :
Ќе има 14 дена за да се врати од денот таа е примена. Ве молиме контактирајте со нас на 14 дена. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 14 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Се надевам дека ќе може да се разбере. Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, вашиот причина за враќање, и вие сте Aliexpress ID. Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. Можете исто така да одберете да ги имате замена
Увозни Давачки :
Треба да проверите со вашиот царинската испостава за да дознаете што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување на Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачите одговорност Пред потпишување на пакет, ве молиме проверете за да бидете сигурни дека производот не е оштетени за време на транспортот и дали производот е во тоа. Ако не е, ве молиме да одбие да го потпише. Ќе се смета денот на приемот на правото на производот колку што потпиша parce
Превозот И Испорака На Време
Се Врати И Повратни Информации


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Специјални Функции:
Стандард
Објектот Висина:
3mm
Објектот Должина:
5mm
Бренд Име:
YAOPEI
Материјал Тип:
Стандард
Напон:
12V
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
4mm
Име На Модел:
TPMS вентилот на Гумата
Објектот Тежина:
0.05kg
боја:
како Слика
паркинг:
неутрален пакување(бела кутија) или како вашето барање
Тип:
TPMS вентилот на Гумата
квалитет:
Висок квалитет
испорака:
1-7days
Warrantly:
1 години
Производот:
TPMS
Други Автомобил Број:
TPMS вентилот на Гумата
Капа:
Сива Боја Пластична Капа
Автомобил Производител:
за land rover

Поврзани производи