• Цената е намалена.
  • Свеж
Бесплатен превозот Креветот Headboard Светла глобална напојување за AC100-240V Хром Финиш тенка база гаранција 2 години фабрика продавање на брза испорака

Бесплатен превозот Креветот Headboard Светла глобална напојување за AC100-240V Хром Финиш тенка база гаранција 2 години фабрика

 
DEN 1775.52

Стока
Во продавницата


Answer : ___________________________ Note :
1.Љубезно ве молиме, известете го очекува боја температура додека да нарачате, W рака Бела(2700 K+300 K), Природата Бела(4100 K±300 K) или Кул Бело(6000 K±300 K)? Volts?
2.Клиенти од Бразил љубезно ве молиме да го информирате вашиот БР. на CNPJ или CPF, ако се Изразат како локација за подигнување на одбраната да Брод.
Бесплатен превозот Креветот Headboard Светла глобална напојување за AC100-240 V Хром Финиш тенка база гаранција 2 години фабрика продавање на брза испорака
Карактеристики :
1.Железо+алуминиумски тело,полиран хром финиш
2.Вклучување-Исклучување на backplate
3.Температура на бојата : топло бела(2700 K+300 K),природата бела(4100 K±300 K) или кул бело(6000 K±300 K)
4.Излез : DC3-5 V, Постојан Струја 0.7 На
5.Зрак агол : 30 степени
6.Со 1 парче 3 W ЛЕР и Вграден во возач
7.'Рѓа Доказ Премачкување
Познатиот бренд -ES возач :
Примена :
Ноќни читање/Р.В. Motorhome и Y acht Осветлување


Карактеристики на производот

Wattage:
3W AC100 to 240V, 3W DC24V, 3W DC12V
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K) Природата Белата(3500-5500K), Кул Бело(5500-7000K)
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Сенка Ветер:
До & Долу
Број На Модел На:
ПСД-R01303B
Напон:
220V,110V,24V,12V
сертификација:
CE,RoHS
Осветлување Област:
1-3square метри
Гаранција:
2 години
Тело Материјал:
Алуминиум
Техника:
обложено
Извор На Енергија:
AC
Стил:
Традиционалната
Употреба:
празник
Бренд Име:
TopocH
База Тип:
E27
Примена:
Кревет Во Соба
Сенка Тип:
Shadeless
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Материјал:
Метал
Карактеристики:
Спалната Соба/Студија Осветлување
Број на извори на светлина:
1
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Тип На Прекинувач:
Копчето Се Префрлите
Боја На Каросеријата:
Хром
Напон:
100-240V
Заврши:
Полиран Хром

Поврзани производи