• Цената е намалена.
  • Свеж
Вода Прочистувач 6 Фаза Филтер Кертриџ PP UDF CTO UF T33 WAF Систем Филтри за Вода Домаќинство директни вода за пиење прочистувач

Вода Прочистувач 6 Фаза Филтер Кертриџ PP UDF CTO UF T33 WAF Систем Филтри за Вода Домаќинство директни вода за пиење прочистувач

 
DEN 5743.20

Стока
Во продавницата

Ве молиме оставете ни пет ѕвезди повратни информации Ако не сте задоволни со оваа набавка, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа, Ние ќе остане со вас да го реши проблемот, благодарност и почит! За вашето здравје, ве молиме да ја замените водата на Филтерот за Патрон на време За PP ,тоа треба да биде заменет на секои 3-6 месеци, За UDF , тоа треба да биде заменет на секои 6-12 месеци, За CTO , тоа треба да биде заменет на секои 6-12 месеци, За UF , тоа треба да биде заменет во секој 24-36 месеци, За T33 , тоа треба да биде заменет на секои 6-12 месеци,
. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. И стоки ќе бидат означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. Активира и соопштенија минерали и трага елементи кои се корисни за луѓето, изработка на вода здрава, слабо алкална вода. 2,Полн плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по placingyour цел, во спротивно нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот. За Превозот : 1,Ние ќе ви ја испратиме стоката што е можно поскоро по целосната исплата е потврдено. Втората фаза филтер : зрнести активниот јаглен филтер , попозната како UDF Големина : 10 инчен Функција : зрнести активиран јаглерод за адсорпција на високо ниво , ефективно адсорпција на хлор , мирис , боја и други супстанции. Orthewise, сите тежината и одговорноста ќе биде на товар на вашиот сопствен!! За Гаранција : 1,Сите производи се проверуваат пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на купување. Ако пратката е прекината или украдени, ве молиме да го одбие и контактирајте со нас. 3,Осигурете се дека имате заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса, пост код и телефонски број при пополнување во вас купувачот информации. Третата фаза на филтрација : Прецизност мрежа активниот јаглен филтер, попозната како CTO Големина : 10 инчен На друго фаза филтер : UF Големина : 10 инчен петтата фаза филтер : T33 Големина : 10 инчен шестата фаза филтер : WAF (Слабо алкални филтер) Големина : 10 инчен
овој филтер може ефикасно да ја активирате на квалитетот на водата, прилагодување на p H вредноста, и се направи вода алкална. 2,превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и превозот. 3,Кога вашиот парцела пристигнување, ве молиме проверете дали пратката се во добра состојба пред да се пријавете го тоа. 2,Купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. 3,Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци.
Вода Прочистувач 6 Фаза Филтер Кертриџ PP UDF CTO UF T33 WAF Слабо алкална филтер
Системот на Филтри за Вода За Домаќинство директни вода за пиење прочистувач
Филтер за Опис на Слики : првата фаза филтер : PPF meltblown филтер , попозната како PP памук, Големина : 10 инчен Функција : 'рѓа да може ефективно да филтер за вода , слоевита , colloids, цврстиот отпад и други крупни материи .(Ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога се прават со цел, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи како на вашето барање, но ние нема да бидеме одговорни за било кој данок и/или должност се наплаќа). 4,За било какви предмети, ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад. За вашето здравје, ве молиме да ја замените водата на Филтерот за Патрон на време За PP ,тоа треба да биде заменет на секои 3-6 месеци, За UDF , тоа треба да биде заменет на секои 6-12 месеци, За CTO , тоа треба да биде заменет на секои 6-12 месеци, За UF , тоа треба да биде заменет во секој 24-36 месеци, За T33 , тоа треба да биде заменет на секои 6-12 месеци, За WAF (Слабо алкални филтер) , тоа треба да биде заменет на секои 24 месеци, Слики : За Плаќање : 1,Најдобар начин е директно онлајн плаќање, Ако сакате другите услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред цел.


Карактеристики на производот

Purifying Позиција:
Терминал За Прочистување
5 Фаза Филтрација:
No
Употреба:
Тапа-Монтирани
Тип:
Активиран Јаглерод
сертификација:
CE,БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Функција:
Директна Пијат
Материјал:
ultrafiltration мембрана
Инсталација:
Ѕид Монтирање Тип
За третман на вода машина Тип:
Прочистувач На Вода
Број На Модел На:
Вода Прочистувач 6 Фаза
Бренд Име:
Huntsky
боја:
Бела
6 Фаза Филтер:
Да, 6 Фаза Филтер

Поврзани производи