• Цената е намалена.
  • Свеж
2018 Црна Пролет, Есен СТП Кожени Јакни V Вратот Notched Самоубиец Јакна, Плус Големина Жените Сплит Клуб Партија Outerwear Грб Okb798

2018 Црна Пролет, Есен СТП Кожени Јакни V Вратот Notched Самоубиец Јакна, Плус Големина Жените Сплит Клуб Партија Outerwear Грб

 
DEN 2108.16
DEN 1075.00

Стока
Во продавницата


Внимание : 1. Одберете Големина : ве молиме строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики. 2. Големина Allwance : Големина мери од страна на самите себе, понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm. 3. Азија Големина : нашата големина е АЗИЈА ГОЛЕМИНА , може да биде помала од НАС/Европска ГОЛЕМИНА , ве Молиме прочитајте ја нашата големина детали внимателно пред да нарачате производот .
Азија Големина
Рамо
(cm)
Биста
(cm)
Половината
(cm)
Хип
(cm)
Должина
(cm)
Sleeve
(cm)
s
38
88
/
/
61
М
39
92
/
/
62
L
40
96
/
/
63
XL
41
100
/
/
64
ПЛАЌАЊЕ :
Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.
ИСПОРАКА :
1.Подготовка на Време : ние треба 3-5 дена да се подготви ред според нашите numberous наредби секој ден.
2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,ве молиме да забележите ни нова адреса.
3.За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.
Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не може да гарантира без данок на плаќање и нема да сноси никакви даночни такса.Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.
ПОВРАТНИ информации :
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.
2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.
УСЛУГА :
1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.
2.Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
HYGYXX
Дебелина:
Стандард
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Отворете Бод
Материјал:
Полиестер,Spandex,Viscose
Стил:
Streetwear
Декорација:
Никој
Маскирани:
No
Облека Должина:
Краток
Број На Модел На:
Пролет, Есен СТП Кожени Јакни

Поврзани производи