• Цената е намалена.
  • Свеж
BISI GORO 2018 Унисекс Вистинска Кожа Карта Носителот ID Кредитна Картичка Случај возачка Дозвола Паричникот Висок Капацитет Женски Кредитна Holde

BISI GORO 2018 Унисекс Вистинска Кожа Карта Носителот ID Кредитна Картичка Случај возачка Дозвола Паричникот Висок Капацитет

 
DEN 878.40
DEN 553.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Обликот:
Кутија
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Стил:
Моден
Објектот Ширина:
8.1cm
Материјал Состав:
cowhide кожа
Објектот Должина:
11.8cm
Употреба:
Кредитна Картичка
Бренд Име:
Bisi Goro
Пол:
Унисекс
Објектот Тежина:
0.15kg
Број На Модел На:
BKB1088

Поврзани производи