• Цената е намалена.
  • Свеж
30 Латекс балон 12 инчен 2.8 g транспарентен точка ballon роденден балони декорација свадба материјали деца играчки бебе туш

30 Латекс балон 12 инчен 2.8 g транспарентен точка ballon роденден балони декорација свадба материјали деца играчки бебе туш

 
DEN 232.80
DEN 210.00

Стока
Во продавницата


Ако Ви Требаат Повеќе,Pls Contect Линкот :
Име : 12 инчен 2.8 g транспарентен круг балон
Количина : 30pcs/многу
Облик : Тркалезна
Боја : транспарентна
Материјал : висок квалитет на латекс
Атрибути : латекс балони, хелиум балони, воздухот топки
Answer : ___________________________ Note : Латекс балон и алуминиумска фолија балон ќе се кренат во воздух!
Латекс балони имаат мирис на латекс, место некое време, мирисот ќе полека ги растера, ќе не влијае на користењето на О!


Карактеристики на производот

боја:
Јасно
Ballon Големина:
12inch
Бренд Име:
AIBOULLY
Повод:
Обликот Стил:
Круг
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
балон/balon
Материјал:
Латекс
Број на Компјутери:
30pcs
Класификација:
Ballon
Име:
Транспарентен Точка Балон
Големина:
12 inches
Тежина:
2.8g
Обликот:
Круг
боја:
транспарентна
Материјал:
Висок Квалитет на латекс
Атрибути:
латекс балони, хелиум балони, воздухот топки
Пакување:
пластична кеса
превозот:
СЛОБОДНИ

Поврзани производи