• Цената е намалена.
  • Свеж
Бесплатен превозот (кол 4.2 cm) 3-слој на Метал билка мелница Тутун Мелница Машина плевел Пушењето Цевка Машина GR017

Бесплатен превозот (кол 4.2 cm) 3-слој на Метал билка мелница Тутун Мелница Машина плевел Пушењето Цевка Машина GR017

 
DEN 264.00

Стока
Во продавницата


Многу дизајни,брод по случаен избор.Можеби некои дизајни не се прикажани во подолу photoes.
димензии : Дијаметар : пристап 42mm
Висина : пристап 30мм
Тежина : 72g
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам. Кога се направи исплата користење Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка. Пари е објавен за нас откако ќе се потврди испорака.
Ве молиме контактирајте со нас за детали.
За freeshipping, ние обезбеди CH Пост или HK Postwith следење на никој.,нормално времето за испорака ќе биде 8-20 работни денови.Ние нудиме на курирската служба DHL и UPS-от,ТНТ,Fedex,но не и бесплатен превозот.
Испраќање е договорен рок од 5 работни денови откако вашата уплата е завршена проверка од страна на Ali Express.
EMS : 7-14 работни денови. DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ : 3-7 работни денови. Хонгконг Пост/Кина Пост : 10-20 работни денови.
Ние не сме одговорни за било каква несреќи одложувања или други прашања што се repsonsibility на превозот услуга.
Во Кина најдобри продажба продавница,клиентите задоволство доаѓа прво, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас, ако заради било каква причина се чувствувате задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе го реши 100% на сите спорови, одговор на сите прашања и прашања во рок од 24 часа, како и гаранција дека и двете страни ќе бидат среќни и задоволни. Ние ве поттикнувам да контактирате со нас пред да замине негативен или неутрален коментар во нашите повратни информации форма.
Ние обезбедуваме 7 дена замена.Ве молиме имајте на објектот како оригинален и да се врати во рок од 7 дена. Штом ќе добиете предмети, ние ќе замена или рефундирање да што Побрзо.Ве молиме имајте предвид дека купувачот плаќа за превозот Плус Такса.Купувачот е одговорен за враќање превозот цена.
ТЕЛ : 86-516-86622169
86-18952276216
Бесплатен превозот 6pcs/многу Најновите Модни нерѓосувачки челик Кредитна Картичка Мелница Многу Дизајни Мелница Машина Промоција HX145 US$ 95.00 /многу
72 парчиња / многу
48pcs Магија Цевка Метал Пушењето Цевка GT 6012 Три Дизајни Иста Големина Со Заеднички Масло Полесни со екранот Dropshipping US$ 128.50 /многу
48 парчиња / многу
Бесплатен превозот 100pcs/многу(1 кутија )трговија на Големо со Пушењето Додатоци од нерѓосувачки челик Цевководни Екрани Злато Цевка За Пушење Цевка Промоција US$ 13.84 /многу
100 парчиња / многу
Бесплатен превозот 100pcs/многу Големо Фанки Метална Цевка Пушењето Цевка GT-1124 Промоција Со екранот кутија US$ 110.80 /многу
100 парчиња / многу
Бесплатен превозот 60pcs/многу МИНИ Фанки Метална Цевка Пушењето Цевка GT 5149 Копче Синџир многу бои и со екранот кутија US$ 75.00 /многу
60 парчиња / многу
Нови Arrial!Бесплатен превозот 5pcs/многу Мода мали боречка облик на Метална Цевка со Пушењето Цевка Магија HX-058 Божиќ Подарок Промоција US$ 9.50 /парче
Нови Arrial!Бесплатен превозот Мода Метална Цевка Пушењето Цевка Магија HX-087 Божиќ Подарок трговија на големо Промоција US$ 9.50 /парче
Нови Пристигнување!Бесплатен превозот 5pcs/многу Фанки Шарени Метална Цевка Пушењето Цевка GT 5150 Многу Бои US$ 14.16 /многу
5 парчиња / многу


Карактеристики на производот

Бренд Име:
пешачки
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
GR017
Обликот:
Директно Тип
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Големина:
42*30мм
Тежина:
72G

Поврзани производи