• Цената е намалена.
  • Свеж
Новите Тактички Вест Мулти-функционални Тактички панцири Отворено Airsoft Макбаскет Обука КС Заштита Опрема Molle Елеци

Новите Тактички Вест Мулти-функционални Тактички панцири Отворено Airsoft Макбаскет Обука КС Заштита Опрема Molle Елеци

 
DEN 8460.48
DEN 4315.00

Стока
Во продавницата


Новите Тактички Вест Мулти-функционални Тактички панцири Отворено Airsoft Макбаскет Обука КС Заштита Опрема Molle Елеци
КАРАКТЕРИСТИКИ :
Боја : Црна
Додатоци : MOLLE систем на приклучокот
Материјал : Висока јачина на ЕВА заштита одбор, густа високо еластична сунѓер, најлон webbing
Карактеристики : отворено борба, мисии, воени фанови
Големина : 50cm должина, ширина 40cm, (прилагодливи)
Плаќање
Враќање
1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
2.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
 Случај&Feedbalck
1.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!


Карактеристики на производот

Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Пол:
Мажи
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Материјал:
Најлон
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
боја:
Црна
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра

Поврзани производи