• Цената е намалена.
  • Свеж
плус големина 34-43 мода Пролет, Есен Гроздобер Секојдневен чевли на мокасини удобно жените Мека Мокасини Тока Дами Станови се Лизга-на

плус големина 34-43 мода Пролет, Есен Гроздобер Секојдневен чевли на мокасини удобно жените Мека Мокасини Тока Дами Станови се

 
DEN 2688.00
DEN 1371.00

Стока
Во продавницата


3070592379008722 ДО 50% OFF US $ 27.00 /пар US $ 36.00 /пар US $ 26.00 /пар US $ 26.00 /пар US $ 24.00 /пар US $ 2.007 /пар US $ 26.00 /пар US $ 24.00 /пар US $ 32.00 /пар US $ 24.00 /пар US $ 26.00 /пар US $ 19.00 /пар
Почитувани Пријатели,ве молиме прочитајте ги информациите пред да ред
Транспорт време е за 25-90 дена, ако не можете да го добиете вашиот парцела во 30 дена, ве молиме да стапите во контакт со нас да се продолжи датум на испорака за вас.
Ако не ви стигне пратката по 60 дена од денот на испорака,ние и ветуваме ние ќе се направи целосна наплата прво ,кога ќе го добиете пакет ,може да се pls контакт со нас и да се плати тоа повторно.
Затоа,немојте да се применуваат во текот на 60 дена од спорот,ова е Несакана.
Ако вашата цел е голема, ве молиме контактирајте со нас за да се пресмета цена, ние може да понуди ЕМС или DHL бесплатен превозот.
Ова е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!
Големина : видете на следната табела ,ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење
За Пакет : Ние ќе ги пакувам со гумени чантата, исто како на следната слика.
За Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.
Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на својата цел ако е можно.Ние само ќе брод на стоките за вас според адресата што ја напиша во Ali Express,ако сакате да го промените, ве молиме оставете порака кога ќе го поставите цел.
За Превозот :
1)Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-5days откако вашата уплата е целосно потврдена.
2)Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки (особено за кина, воздухот mailpost) поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
3) Со цел да се обезбеди да добиете елементи со ниска Царинење Бесплатно, ние ќе ги прогласи предмети како ПОДАРОК со пониска вредност , но ако имате други идеи, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за промена. Било увозни давачки или даночни давачки ќе биде во вашата страна. Ве молиме имајте во предвид.
За Гаранција :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во 7days од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе рефундирање или размена нив ПОБРЗО.
За Нас :
Ние сме професионални меѓународни снабдувач, ние специјализирани во модата Жените, нашиот магацин наоѓа во Кантонот, најголемиот чевли пазарот во Кина. Ние поддршка капка шопинг, трговија на големо и се меша да се справи, Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо клиент, ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас.


Карактеристики на производот

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Бренд Име:
MSLNCORP
Горниот Материјал:
PU
Станови Тип:
Основни
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Лизга-На
Пети Форма:
Плоштад Пети
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
fenghuang.B2-2.ee
Сезоната:
Лето
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Обвивка Материјал:
Синтетички
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Плитки
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Пета Висина:
3cm

Поврзани производи