• Цената е намалена.
  • Свеж
Авто за toyota camry Land cruiser prado alphard 3 копче на далечинскиот управувач 433.92 MHZ,далечински автомобил стартер,бесплатен превозот

Авто за toyota camry Land cruiser prado alphard 3 копче на далечинскиот управувач 433.92 MHZ,далечински автомобил стартер,бесплатен

 
DEN 1578.24

Стока
Во продавницата


Авто за toyota camry Land cruiser prado alphard 3 копче на далечинскиот управувач 433.92 MHZ,
далечински автомобил стартер, бесплатен превозот.
Пакет листата :
1pcs x далечински 433.92 MHZ 3 копчето за Тојота
се обезбеди одобрението за промет на големо.
Бесплатен Превозот : Стандард Рамна Стапка На Превозот Услуга
Проценето време на испорака : 7-15 работни дена.
Тежина : 0.2 KG ( 0.44 LB ) Пакет : 3.5 см*3cm*0.5 cm ( Инчи : 1.38*1.18*0.2 )
Ако вашиот пакет испорачуван Експрес Испорака, ве молиме да ни даде валидна испорака телефонски број,
и, исто така, целосна и точна превозот адреса.
Брз detial
Тип : Далечинско ентериер
Број на модел : 54007 ES
акции : во парк
Квалитет : Најдобри
Испорача : Брзо
MOQ : 1pcs
Цена : Пониска од пазарната конкурентна
Рок на плаќање : банкарски трансфер , Western Union , Paypal
Пакување & Испорака
Пакување Детална : стандард пакување во тетрапак
Испорака Детална : Испорака во рок од 4 дена по плаќање на успех
Спецификации
1.Висок квалитет
2.Најдобра цена
3.Достапни за промет на големо
4.Брза Достава
5.добри по-продажбата на услугата
Refound &замена
1.Ние обезбедуваме 1year warrantly.
2.Доколку ставката што сте ја купите од нашата продавница не се на совршенство квалитет, што е, тие не работат по електронски пат да производители спецификации, едноставно ги врати ни за замена или враќање на средствата.
3.Ако предмети е дефектен, pls да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
4.Било предмети кои мора да се врати во нивната оригинална состојба за да се квалификува за враќање на парите или замена
5.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците настанати
Главниот производ


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Напон:
5V
Објектот Ширина:
30mm
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Должина:
35mm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Висина:
5mm
Бренд Име:
MINO ENSMY
Специјални Функции:
добро
Име На Модел:
54007ES
боја:
како фото шоу
Фреквенција:
433.92 MHZ

Поврзани производи