• Цената е намалена.
  • Свеж
10L Пливање Кеси Водоотпорен Проѕирен Сува Торба Кофа Вреќа Складирање Торба Рафтинг Отворено Спортски Kayaking Canoeing Патување Барел

10L Пливање Кеси Водоотпорен Проѕирен Сува Торба Кофа Вреќа Складирање Торба Рафтинг Отворено Спортски Kayaking Canoeing Патување

 
DEN 597.12
DEN 388.00

Стока
Во продавницата


10 L Пливање Кеси Водоотпорен Проѕирен Сува Торба Кофа Вреќа Складирање Торба Рафтинг Отворено Спортски Kayaking Canoeing Патување Барел
Боја : Жолта, Зелена,Сина,Портокалова,црвена Роза
Големина : 45*21*21cm
Тежина : 260g
Капацитет : 10 L
Еден рамо, рака
Пакет содржи : 1* вода торба
1. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките на 5-7 дена (работни дена, не одмор или викенд) по уплатата се Comfirmed. 2. Ако не примите објект во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори на вас во времето! 1. Ве молиме проверете ги пакет внимателно кога се примени. За било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, Доколку ставката што се користи и да биде побарано да се врати Без Причина, Превозот цена треба да се носат од страна на двете дел. 2. Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по користење,оштетувања од вода и така натаму.


Карактеристики на производот

Тип:
торба
Капацитет:
10L
Број На Модел На:
20180310-Y8 EM787
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
Winmax
Функција:
Водоотпорен
боја:
Жолта, Зелена,Сина,Портокалова,црвена Роза
Големина:
45*21*21cm
отворено спортска торба:
Пливање Кофа
сува торба:
Рафтинг Кеси
Базен за складирање:
Реката пешачење кеси
Капацитет:
10L
Употреба:
Имајте телефон, паричник,Клучеви
еден рамо, рака:
еден рамо, рака

Поврзани производи