• Цената е намалена.
  • Свеж
50pcs Браник Престилка Најлон Орев #10 Завртка Фендер Grommet 0128100441 01281-00801 За Nissan За Тојота

50pcs Браник Престилка Најлон Орев 10 Завртка Фендер Grommet 0128100441 01281-00801 За Nissan За Тојота

 
DEN 405.60
DEN 345.00

Стока
Во продавницата

Предниот Браник Престилка Најлон Орев Црна Најлон #10 Завртка Големина 15mm Глава Дијаметар Заменува 01281-00441 Заменува 01281-00801 Заменува 01281-01101 Одговара За Строфа 1990-За Мицубиши Заменува MS480003 За Субару Заменува 57717 AC000 За Тојота Заменува 90189-06134


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Име На Модел:
0128100441 01281-00801
Материјал Тип:
Пластични делови
Бренд Име:
GZCHX2010

Поврзани производи