• Цената е намалена.
  • Свеж
Лето Нови Деца Девојки Кукла Јака Chiffon Фустан Графити птица Печати Принцеза се Облекуваат Sundress

Лето Нови Деца Девојки Кукла Јака Chiffon Фустан Графити птица Печати Принцеза се Облекуваат Sundress

 
DEN 294.72
DEN 218.00

Стока
Во продавницата


Драги Пријатели,
Ви благодариме за вашето сурфање мојот производ, се чувствувам многу почестен.Ако ви падне во љубов на прв поглед, може да се купи.Ако ви се допаѓа овој објект, ве молиме да го додадете во вашите "Wish List", Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа". Ви благодарам многу! Среќен секојдневниот ^-^
Најдобри желби!
Вечно firend
2016 Лето девојки облека Нови 2-7 Y Европски стил фустани за девојки модна Chiffon Страна се Насликани деца Принцеза се облекуваат
100% сосема нов и висок квалитет.
Производ : Деца Облека Set Item Type : Множества
Боја : Бела Мешавина на Соодветна возраст : 2-7 Years Стари
Стил : Европски и Американски Стил Сезона : Летни
Материјал : Chiffon Производ : Деца Облека Сет
Пол : Девојки Пакет се Вклучени : Само Фустан
Европски и Американски Стил
Големина На Возраст Должина Рамо Биста
XS/2 T 2-3 Y 47cm/18.5" 21cm/8.26" 56cm/22.04"
S/3 T 3-4 Y 50cm/19.68" 22cm/8.66" 60cm/23.62"
M/4 T 4-5 Y 52cm/20.47" 23cm/9.05" 62cm/24.4"
L/5 5-6 Y 54cm/21.25" 24cm/9.44" 64cm/25.19"
XL/6 6-7 Y 58cm/22.83" 25cm/9.84" 66cm/25.98"
Внимание :
Ве молиме изберете големина од Здолниште Должина и Половината , возраст е само за референца.
Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика.
Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка.


Карактеристики на производот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Бренд Име:
WEIXINBUY
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
Бал
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Appliques
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Симпатична
Материјал:
Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Вграден Градник:
No
Број На Модел На:
JJ89

Поврзани производи