• Цената е намалена.
  • Свеж
60 Степен Equilateral Триаголник Quilting Владетел Образец DIY Шиење Занает Алатка

60 Степен Equilateral Триаголник Quilting Владетел Образец DIY Шиење Занает Алатка

 
DEN 123.84

Стока
Во продавницата

60 Степен Equilateral Триаголник Quilting Владетел Образец DIY Шиење Занает Алатка
60 Степен Equilateral Триаголник Quilting Владетел Образец DIY Шиење Занает Алатка Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Дизајниран да се намали equilateral триаголници Издржлив и лесен за употреба Можете да ги направите совршени триаголници половина триаголници и equilateral триаголници со овој владетел. Претпазливост:да се Чува вон дофат на деца Спецификација : Материјал : Пластични Големина : 16.5x13.5cm/6.5х5.31"(приближно) Боја : Транспарентна Количина : 1 компјутер Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет. Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Quilting Владетел(други додатоци демо на сликата не е вклучена.)


Карактеристики на производот

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Машина За Шиење Делови
Употреба:
Вез
Материјал:
Пластични
Големина:
16.5*13.5cm
Количина:
1 Компјутер

Поврзани производи