• Цената е намалена.
  • Свеж
Jocoo Jolee Флорални Спринт 2 ПАРЧИЊА на Жените им Одговара на Off Рамо Кратки Блузи со Пред Сплит Возбудува Долг Фустан Лето се Облекуваат Жените 2018

Jocoo Jolee Флорални Спринт 2 ПАРЧИЊА на Жените им Одговара на Off Рамо Кратки Блузи со Пред Сплит Возбудува Долг Фустан Лето

 
DEN 995.04
DEN 667.00

Стока
Во продавницата


Азија Големина S M L XL XXL НАС/CA Големина 2/4 6/8 10/12 14/16 14/16 велика БРИТАНИЈА Големина 6/8 10/12 14/16 18/20 18/20 ЕУ големина 32/34 36/38 40/42 42/44 42/44 CM Инчен CM Инчен CM Инчен CM Инчен CM Инчен Биста 54-100 21.25-39.37 58-124 22.83-48.81 62-128 24.4-50.39 66-132 25.98-51.97 70-136 27.56-53.54 Половината 61-78 24-30.71 66-83 25.98-32.68 71-88 27.95-34.641 76-93 29.92-36.61 81-98 31.89-38.58 Хип 94 37.01 99 38.98 104 40.94 109 42.91 114 44.88 Должина 23 9.06 24 9.45 25 9.84 26 10.24 27 10.63 Bottoms Должина 95 37.40 96.5 37.99 98 38.58 99.5 39.17 101 39.76


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Јака:
Slash вратот
Бренд Име:
Jocoo Jolee
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Плескавици Ракав
Декорација:
Возбудува,Ruched,Обвиткан
Стил:
Бохемски
Материјал:
Полиестер,Памук
Облека Должина:
Краток
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Панталона Должина(cm):
Целосна Должина
Број На Модел На:
SU005
Фустани Должина:
Кат Должина
Шаблон Тип:
Флорални

Поврзани производи