• Цената е намалена.
  • Свеж
1pc Ликвидација Јаже Материјал Кравја Кожа Стрелаштво Додаток Ликвидација Јаже се Користи За String TheBow Свиткана Лак Одговараат За Извивам Лак

1pc Ликвидација Јаже Материјал Кравја Кожа Стрелаштво Додаток Ликвидација Јаже се Користи За String TheBow Свиткана Лак Одговараат

 
DEN 443.52
DEN 355.00

Стока
Во продавницата

1pc Ликвидација Јаже Материјал Кравја Кожа Стрелаштво Додаток Ликвидација Јаже се Користи За String The Bow Свиткана Лак Одговараат За Извивам Лак
Опис : Точка име : Стрелаштво ликвидација јаже Материјал : Кравја Кожа Количина : 1pc Боја : Како На Сликата Покажува


Карактеристики на производот

Тип:
Лак & Стрелка Сет
Бренд Име:
MILAEM
Број На Модел На:
Стрелаштво ликвидација на јаже
Употреба:
Лов
Точка име :
Стрелаштво ликвидација на јаже
боја:
како на сликата покажува
Тип:
Лак
Материјал:
Кравја Кожа
Количина:
1pc
Користење на:
Лов

Поврзани производи