• Цената е намалена.
  • Свеж
CAFELE Мека Позлата Случај за Xiaomi Mi Забелешка 2 Ултра Тенок TPU Случај за Xiaomi Mi Забелешка 2 Трајни Транспарентен Colorfast Случај

CAFELE Мека Позлата Случај за Xiaomi Mi Забелешка 2 Ултра Тенок TPU Случај за Xiaomi Mi Забелешка 2 Трајни Транспарентен Colorfast

 
DEN 273.60
DEN 192.00

Стока
Во продавницата


Совети : Повеќе од поволни цени ве молиме chec к на Продавница за СТАН


Карактеристики на производот

Бренд Име:
CAFELE
дизајн:
Бизнис,Транспарентен,Обична,Сјајна,Егзотични
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Xiaomi Модел:
Ми Забелешка 2
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Ултра Тенок Висок Квалитет TPU Случај
Големина:
Case For Xiaomi Mi Note 2
Use1:
TPU Позлата Случај за Xiaomi Mi Забелешка 2
Use2:
Мека Случај за Xiaomi Mi Забелешка 2 Случај
Use3:
Ултра Тенок Случај за Xiaomi Mi Забелешка 2 Случај
Use4:
Позлата Случај за Xiaomi Mi Забелешка 2 Случај Маска
Use5:
Транспарентен Случај за Xiaomi Mi Забелешка 2 Случај
feature1:
Трајни / Не Yellowing / Ултра Мека На Допир Чувство
feature2:
Точни Дупка Дизајн / Анти Отпечаток
Трговија На Големо / Капка Превозот:
Поддршка
Мало Пакет:
Yes
превозот:
Бесплатен превозот

Поврзани производи