• Цената е намалена.
  • Свеж
Adsmoney Дише Тенис Кошула+Шорцеви Постави Брз Сува Бадминтон Облека Тенис на Маса tenis masculino Облека, Спортска Маица Одговараат на

Adsmoney Дише Тенис Кошула+Шорцеви Постави Брз Сува Бадминтон Облека Тенис на Маса tenis masculino Облека, Спортска Маица Одговараат

 
DEN 1743.36
DEN 1133.00

Стока
Во продавницата

Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме обрнете внимание на големината,ние мерење на облека големина од нашата страна, грешка е околу 2-3cm(1cm=0.39 инчен).Облеката е големина се помали од обично,ве Молиме проверете ја оваа продавница е големината информации!
2. Оваа облека големина на информации е само за референца.Контактирајте со нас, ако имате било какви прашања пред да се нареди.
3. Ве молиме проверете ги вашите пакет од вашиот локален поштата ако сè уште не прими, ако не, контактирајте со нас.
Овој Производ е поддршка за обичај,Ако сакате да Обичај,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви даде сопствен цена и дизајн цртање! Големина на табелата :
Детали Покажуваат :
Топло прашува :
1. Ние ќе брод на предмети во врска со 3-7 дена по плаќањето е завршено.· Ние ќе ви испратиме пакет од страна на Али изразат стандард превозот слободни.( Некои земји не бесплатен превозот).
2.Ние исто така, обезбеди експрес сервис (EMS), ќе мора да го плати превозот цена.
3. Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.


Карактеристики на производот

Големина:
M, L, XL, XXL, 4XL, 3XL
Бренд Име:
adsmoney
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Кратко Sleeve
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Полиестер
Карактеристики:
Анти-Пот,Анти-Pilling,Анти-Триење,Дише,Брз Сува
Големина опишуваат:
Се вклопува во се помал од вообичаеното,ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Модел:
880-5
Шаблон Тип:
Полна Боја,Комбинација
Тип На Единица:
1 Кошула + 1 Краток = 1 Сет
Is_customized:
Yes,Please contact us
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима

Поврзани производи