• Цената е намалена.
  • Свеж
Лемење Железо Топол Воздух Пиштол Греење на Елемент Core 220V

Лемење Железо Топол Воздух Пиштол Греење на Елемент Core 220V

 
DEN 279.84

Стока
Во продавницата

Име на производ Топол Воздух Пиштол Греење на Елемент Напон AC напон 220 V Отпорност 80 Ohm Димензии (Прибл.) 1.5 x 12.5 cm / 9/16" x 5" (Max. D * L ) Боја Како Слика Шоу


Карактеристики на производот

Поврзани производи