• Цената е намалена.
  • Свеж
Цинк Легура М12 Мали Притисни за Заклучување LED Реклама светилка кутија заклучување на Ipad Куќиште ПОС Биро Ipad Mini Притисни за Заклучување на 1 компјутер

Цинк Легура М12 Мали Притисни за Заклучување LED Реклама светилка кутија заклучување на Ipad Куќиште ПОС Биро Ipad Mini Притисни

 
DEN 135.36

Стока
Во продавницата


Цинк Легура Мали Притисни во Заклучување на LED Реклама светилка кутија заклучување на Ipad Куќиште ПОС Биро Ipad Цилиндар М12 Притисни за Заклучување на 1 компјутер
1. Тип : 12mm Мала Цевка Копче за Притисни Брави 2. Материјал : Цинк Легури Домување и 3 Цилиндар. Површински Третман : Никел Позлатен 4. Мерка : М12*L10 MM 5. Механизам : 4 Игли, Клучот може да се отстрани во 1 6 позиции. Клучни Спецификации : 2 buc копче за заклучување 7. Key type : Копче Aliked
Нашите Manufactory Основана е во 2001 година, е специјализирана за развој, производство, маркетинг на висок квалитет на различни заклучувања и хардвер. Ние обезбедуваме cam брави, вендинг машина брави, шкафче брави, кабинет брави, заклучување цилиндри, прекинувач за заклучување, мебел за заклучување, багаж комбинација брава, тешки подлога брави, компјутер заклучи, шарки и различни хардверски делови. На супериорни бенефиции понудени од страна на нашата компанија се направи нашите производи идеално ги задоволат барањата. Нашата Компанија покрива површина од 3.000 метри квадратни и има околу 200 вработени. Со силна техничка сила и напредна опрема, нашите производи имаат добра репутација и дома и во странство. Ние се комбинираат за развој, дизајнирање, производство со маркетинг во едно, па ние може да им понуди производи со добар квалитет по конкурентни цени во голема брзина. Во исто време, ние се придржуваат до принципот на "успех со висок квалитет и одлична услуга на сите клиенти". Ние се прави значителни напори за континуирана контрола на нашиот систем за квалитет. Квалитетот на прво место и третираат клиенти, како надмоќ 1) од Водечките професионални производител на брави in China 2) Високо ниво на безбедност и врвен квалитет 3) ОЕМ и ODM ,мали цел на располагање 4) Sucessful решение дизајн разни на заклучување
Нашите Брави за Употреба
Ние прифаќаме Банкарски Трансфер , Western Union, Alibaba Зачувам и Paypal.
*Некои оецд ЕМС може да не пристигна ќе брод со DHL Или Fedex
*Најсигурни, достапен начин на испорака метод deponds на вашата адреса.


Карактеристики на производот

Големина:
M12*L10mm
Број На Модел На:
G1200
Заклучување Тип:
мали притисни за заклучување
Материјал:
Цинк Легура
боја:
никел
Големина:
M12*L10mm
клучни се повлече:
2 копче се повлече
Тип:
мали притисни за заклучување
каталог:
комплет за заклучување
DIY Материјали:
Металугрија
Заклучување Тип:
Кабинетот Кодот

Поврзани производи