• Цената е намалена.
  • Свеж
Noizzy Carpe Diam Автомобил Налепница Винил Рефлексивни Авто Decal Пред Шофершајбната Задни Автомобилски Додатоци На Бела Tuning Автомобили Стил

Noizzy Carpe Diam Автомобил Налепница Винил Рефлексивни Авто Decal Пред Шофершајбната Задни Автомобилски Додатоци На Бела Tuning

 
DEN 335.52

Стока
Во продавницата


Ако уживате во нашите производи и услуги, ве молиме да ја додадете нашата продавница до вашите омилени листата :
Врвен квалитет и само-adhensive Винил материјал,
вода & висока температура доказ,
супер рефлективна површина, елегантен изглед.
3 M лепак фиксни,трајни,
лесно се применуваат за автомобили и мотори.
лесно да се отстрани без никакви остатоци.
Димензија : L=58cm
Боја : рефлективна бела
Пакет содржи : 1 Парче Decal
Одредено Место : Предна/ Задна Шофершајбната
Совети : 10% Попуст за нарачка на не помалку од 3 Компјутери.
Материјалот содржи флуоресцентни компоненти, така, "бели" боја е видлив за повеќе или помалку сребро во текот на денот, , за повеќе детали PLS. проверете производот компјутери подолу.
Инсталација Информации :
1. Чист автомобил површина, бидете сигурни дека нејзините сува и рамно пред инсталацијата.
2.Откине лепак поклопецот, притиснете фирма надолу на одредено место за 2 Мин. (Лепак stickness enhanced ако загрева со полесни).
3. Нема автомобил за перење во рок од 24 часа по инсталацијата.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Должина:
58cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Модел:
ОЕМ
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
категорија:
Налепници
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Објектот Висина:
0.1cm
Објектот Ширина:
16cm
Бренд Име:
NOIZZY
Налепница Сместување:
Пред Шофершајбната
Име На Модел:
Carpe Diam Колекција
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
Винил

Поврзани производи