• Цената е намалена.
  • Свеж
Златна генерација минималистички хотел ноќни коридор стакло ѕид LED светилка aisle еден главата Европската ѕид светилка

Златна генерација минималистички хотел ноќни коридор стакло ѕид LED светилка aisle еден главата Европската ѕид светилка

 
DEN 617.76

Стока
Во продавницата

Карактеристики :
Природни и природни елементи на дизајн; многу природни дизајн предлог; меки линии; со висок квалитет на абажур; светлина преку lampshades топло и удобно; модна ревија едноставна; како тивок дама; насмевка за да им даде на луѓето се чувствуваат удобно Чувство; погоден за различни декорација стил.
Опис :
Име : еден главата светилка
Светлината тип : led светла
Материјал : железо; стакло
Боја : бела; злато
Светилка големина : E27
Да Светилки вклучуваат : Никој
Големина : 27 X25cm
Тип на прекинувач : Push button
Осветлување област : 5-10 метри квадратни
Животен век : 1000000 (h)
Се однесува на : коридорот; дневната соба; ресторан; спална соба; хотелски соби и така натаму.
Пакување : 1x ѕид светилка
Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
XProject
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки

Поврзани производи