• Цената е намалена.
  • Свеж
Шминка Четки Поставите Жените Убавината Алатки За Прав Фондацијата Сенката За Очи Веѓа Сочинуваат Четка

Шминка Четки Поставите Жените Убавината Алатки За Прав Фондацијата Сенката За Очи Веѓа Сочинуваат Четка

 
DEN 138.72
DEN 117.00

Стока
Во продавницата


Шминка Четки Поставите Жените Убавината Алатки За Прав Фондацијата Сенката За Очи Веѓа Сочинуваат Четка
100% нов и висок квалитет на професионален квалитет четка сет кој вклучува сите основи треба за секојдневните апликации. Погоден за Професионална употреба или Домашна употреба. Лесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформа Со соодветна грижа, вашите четки може да се ужива со години. Карактеристики : Материјал : Мека Синтетички Влакна +Пластична Рачка Боја : Како на сликата покаже Големина : Прибл 13.8-16cm Пакетот Вклучува : 10 компјутери/set Шминка Четки


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Шминка Четка
Број На Модел На:
Шминка Четки Сет
Рачка Материјал:
Пластични
Големина:
Cosmetics Brushes Set
Материјал:
Синтетичка Коса
Се Користи Со:
Се Поставува & Колекции
Количина:
убавината алатки
Четка Материјал:
Најлон
Бренд Име:
MAANGE

Поврзани производи