• Цената е намалена.
  • Свеж
100pcs 600W SMB_DO-214AA smd телевизори диоди SMBJ6.0A

100pcs 600W SMB_DO-214AA smd телевизори диоди SMBJ6.0A

 
DEN 144.00
DEN 130.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Примена:
алармот
Број На Модел На:
SMBJ6.0A
Тип:
Регулатор На Напон
Температурата На Работа:
Стандард
Напон:
Стандард
Пакет:
SMD
Состојба:
Нови
Бренд Име:
YANXINLIANG
is_customized:
Yes
Моќ Дисипација:
Стандард

Поврзани производи