• Цената е намалена.
  • Свеж
Современо Огледало на Ѕидот Налепница Отстранлив Decal Уметност Mural Ѕид Налепница Дома Соба DIY Оркестарот 2O0320

Современо Огледало на Ѕидот Налепница Отстранлив Decal Уметност Mural Ѕид Налепница Дома Соба DIY Оркестарот 2O0320

 
DEN 181.92
DEN 134.00

Стока
Во продавницата


Модерната Огледало Стил Отстранлив Decal Уметност Mural Ѕид Налепница Дома Соба Оркестарот DIY
Опис :
Мала тежина, лесно да го инсталирате, добар ефект на огледало.
Моден персоналните дома комерцијален простор декоративни DIY уметност.
Доаѓа со налепници на задната страна, може да биде директно прикачени, правилно инсталиран да се осигура дека никогаш не падне.
Може да се користи во ЖИВО поставување на ѕид, троседот поставување на ѕид, трпезарија, спална соба и гардероба.
Материјал : Акрилик
Боја : Злато / Сребрена/Црна
Големина : 280*300мм
Облик : Цвет
Количина :
1 Set Ѕид Налепница
Answer : ___________________________ Note :
Големина за рачно мерење, малку грешка е нормално.
И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. 2.Можете да контактирате со нас на прво за голема сума на нарачката. 1.Подготовка на Време : обично во рок од 3 дена .
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 3.Ако ви се желни да ја добиете вашата пакет, сакате повеќе безбеден и брз логистика, и имаат точни логистика информации, ние препорачуваме да изберете Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Regidted Воздух Mail, epacket, DHL и ЕМС. 4.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 5.Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. 1.Не постои ограничени акции за да ги исполни наредбите на дневна основа. 2.Дали најголемиот дел CSV / Excel пад на превозот. 3.Брза испорака во 48 Часа. 4.E-Пакет avaliable за земјите НАС,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА,итн. 5. Не фактура или приемот се вклучени.
Ви препорачуваме да контактирате со нас преку Трговија Менаџер за побрзо повратни информации.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако било какви прашања,ние ќе се вратам на вас побрзо.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
KAKUDER
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка
Шема:
Огледало Површина Ѕид Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Број На Модел На:
1 Поставите Огледало На Ѕидот Налепница
Материјал:
Акрилик
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Количина:
1set
боја:
злато / сребрена/црна
Големина:
280*300mm
Објектот:
огледалото на ѕидот налепница
Item1:
3d ѕид огледало налепници
Item2:
огледало налепници за на доградба на акрилни

Поврзани производи