• Цената е намалена.
  • Свеж
Водоотпорен Платно Печатење на Постер Никогаш не му веруваат на Слаби Готви Слика Готвач Кујна Оркестарот Ѕидното Сликарство За Ресторан Дома Декорација

Водоотпорен Платно Печатење на Постер Никогаш не му веруваат на Слаби Готви Слика Готвач Кујна Оркестарот Ѕидното Сликарство

 
DEN 191.52

Стока
Во продавницата

Поради различни светлосни ефекти помеѓу компјутерски монитори,мобилен телефон, бојата на предмети ќе биде малку различен од прикажи слики во Нашата продавница, ви Благодариме за вашиот вид Разбирање, Кога ќе нарачате , ве молиме двојно проверете дали големината е она правото големина сакате , Тука во прилог некои Референтна големина за вас .Ние им Даде на Секоја Платно Слика 3 до 5 c m екстра бел раб секоја страна за Обликување или Истегнување, според големината на сликата.
-Сите наши предмети ќе бидат испратени на адресата понудени од страна на купувачите, ве молиме да ја потврдите вашата адреса внимателно пред исплата.500 квадратни метри , имаме 8 поставува Дигитално Печатење Машини и 53
уметници .
Нашата Фабрика зафаќа површина од 3. Бел Раб страна е како под фотографии : 4. Формулиран или Unstretched Пакување начин се како што е подолу Фото : 3.
-Online следење на располагање. Но, Ако клиентот Мора треба врамени и е подготвен да се откажам сликарство , ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се направи нова понуда за вашата нарачка .
-Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 3-5 работни денови откако вашата уплата е потврдена,Ако некои Модели што имаат Акции , Тоа може да брод во рок од еден ден ,Вашите нарачки ќе се испраќаат преку Пост Регистрирани Воздух Mail, EMS, Epacket, DHL, Fed Ex или UPS. Меѓутоа, купувачот треба да Бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната Оригинална Услови. Откако тоа се испраќаат надвор, тоа не може да се промени било повеќе.Ако ви треба други големина, ве молиме контактирајте со нас! Исто така, ние го прифаќаме обичај прави маслото.
-Обично превозот време ќе ги преземе за 7-30 работни денови. Имаме 8 години на Меѓународниот бизнис, Бидејќи во 2008 година , Ние можеме да брод од страна на Воздух и
Море од Сад ,Ако сте во план да купите повеќе , ве молиме контактирајте со нас , ние ќе ги испрати нашиот најнов
каталози и најдобра цена .
Ние Ќе Рефундирање на дека ако се врати тој предмети во рок од 7 дена од денот на вашата потврда за било каква причина.
Ве молиме да ја напуштат Повратни информации со 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, Вашиот позитивен фидбек е многу корисно за другите купувачи и нас .
Ве молиме бидете сигурни дека сте ја избрале Вистинската Големина и Бои пред да се потврди плаќањето.
Можете да Платите Преку Кредитна Картичка или друга Приватна банковна Картичка преку Alipay Директно , Можете, исто така, може да се плати преку Western Union или Paypal или Т/T Банкарски трансфер на Пари, ве Молиме да ги споделите со нас, ако имате било какви прашања . Нашата цена не вклучува никакви увозни даноци, и вие сте одговорни за царински давачки. Благодарение на вас многу . Како да се монтира или се Водат платно ? Ве молиме проверете приложените Упатства :
Ние Сме Производител на платно печатење и Маслото во Yiwu Град ,Провинција Жеџијанг ,Кина . Тоа зависи од дестинацијата и други фактори, ако не го добиете вашиот парцела во рок од еден месец, ве молиме контактирајте со нас веднаш.
Водоотпорен Платно Печатење на Постер Никогаш не му веруваат на Слаби Готви Слика Готвач Кујна Оркестарот Ѕидното Сликарство За Ресторан Дома Декорација Потсетам на нашите клиенти за нешто Важно 1.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги , ве молиме контактирајте со нас прво, пред да ја напушти негативни повратни информации, Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот на време да се направи среќни . Следење на број и веб-сајтот ќе биде понуден еднаш предмети се испраќаат. Ви благодариме . Можете исто така да ни оставите порака, за промена на адресата пред да се брод од вашиот парцела. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе наплата на целиот износ, Ако тоа се случи , купувачот треба да се применуваат Тврдењето со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба .


Карактеристики на производот

Големина (Инчен):
30X30cm формулиран, 40X40cm формулиран, 50x50cm формулиран, 60X60cm формулиран, 70X70cm формулиран
Рамка:
No
Бренд Име:
FajerminArt
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Број На Модел На:
PC3708
Техника:
Спреј Сликарство
Стил:
Апстракт
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Слика Стил И Technic:
Висок Квалитет Digital Печатени
Формулиран:
Платно печатени само( без рамка)
Производ useage:
Дом,Куќа,Дневни Соби,Спални Соби,Канцеларии,Кафулиња,Хотели
Приспособен големина и дизајн:
Модерната Ѕид Уметност HD Печати Слика На Платно Формулиран
Платно Сликарство Нордиските Постер:
Дома Декор Ѕидното Сликарство Уметност Ѕид Слика
Постер Платно Сликарство :
Скандинавските Декорација Слики Дневна Соба Дома Декор
Печати Расадник Ѕид Уметност Платно Сликарство:
Природни Мистериозен Сценографијата Шума Утринската Магла Дрвја Платно Сликарство
Модерен минималистички платно сликарство :
Платно Сликарство Скандинавските Апстракт Ѕид Слики
Обичај големина и дизајн:
Yes
Dropshipping:
Yes

Поврзани производи