• Цената е намалена.
  • Свеж
StplrgeCP За mazda 3 2006- doulbe слој Автомобил Табла Покрие Избегне Светлина Подлога Инструмент Платформа Цртичка Одбор Покрие Налепница

StplrgeCP За mazda 3 2006- doulbe слој Автомобил Табла Покрие Избегне Светлина Подлога Инструмент Платформа Цртичка Одбор

 
DEN 960.00
DEN 902.00

Стока
Во продавницата


Добредојдовте на продавница на вашето пристигнување за да ја изразам мојата длабока благодарност.
- Ви благодариме fo r вашата поддршка и љубов -
Со цел да се избегнат непотребни споровите и не губете време, ве молиме бидете сигурни дека вашата таблата е иста како и мојата слика. Ако тие не се исти, ве молиме не цел и да ме контактирате. ви благодариме.
Превозот
1. Ние Брод на Светот, освен Некои оддалечени области.
2. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.
3. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред исплата.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е
како е можно, со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
5. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Плаќање :
1. Ние прифаќаме Alipay,. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако can抰checkout веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Гаранција :
1. 12 месеци Производителот. Купи со доверба!
2. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
3. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
4. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. Политики :
1. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се обрати
прашања, ако не знаеме за нив!
3. Сите е-мејл ќе се одговори во рок од Еден работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на тебе како
што е можно поскоро.
4. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики на наддавање и освојувањето на оваа аукција!


Карактеристики на производот

Стил:
црвен раб, црн раб
Бренд Име:
STPLRGECP
Налепница Сместување:
Внатрешна
Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
Трансформатори Дизајн
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
За mazda 3 2006-2016
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Други
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
памук полиестер
категорија:
Табла
боја:
црна и црна работ црна и црвена работ
Автомобил модел:
За mazda 3 2006-2016
Поставување на Возило:
Автомобил Табла Маска

Поврзани производи