• Цената е намалена.
  • Свеж
ZHBORUINI Мода Ѓердан Бисер Накит Поставите Природен Бисер 925 Sterling Silver Зелена Циркон Обетки Pendant За Жените трговија на Големо

ZHBORUINI Мода Ѓердан Бисер Накит Поставите Природен Бисер 925 Sterling Silver Зелена Циркон Обетки Pendant За Жените трговија

 
DEN 1128.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Должина:
45cm
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки
Бренд Име:
ZHBORUINI
Број На Модел На:
1
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Обликотшема:
Капка Вода

Поврзани производи