• Цената е намалена.
  • Свеж
Правец на ветер: Светилка Собрание ПРЕДВОДЕНА Дневна Светлина КОЧАН Ангел Очи Foglight Дење Работи Светлината Леќа Браник Комплетен Сет За Mazda CX-5 2013-2015

Правец на ветер: Светилка Собрание ПРЕДВОДЕНА Дневна Светлина КОЧАН Ангел Очи Foglight Дење Работи Светлината Леќа Браник Комплетен

 
DEN 7199.52

Стока
Во продавницата


Правец на ветер : Светилка Собрание ПРЕДВОДЕНА Дневна Светлина КОЧАН Ангел Очи Foglight Дење Работи Светлината Леќа Браник Комплетен Сет За Mazda CX-5 2013-2015
Карактеристики : Подобрување на осветлувањето во врнежлив и магла дена за да се избегне сообраќајната незгода. За да се подобри безбедноста при возење. Тоа им овозможува на вашето возило да се види во многу подалеку растојанија. ABS foglight покрие висока температура отпор материјал, отпорност, не деструктивна installtion. Оригиналниот автомобил тока, според оригиналните автомобил мувла обичај, прецизни појавување. Висок квалитет на леќа и КОЧАН ангел око haloes. Водоотпорен. Инсталирајте без какви било измени. Одговара постојат оригинални foglights во автомобилот, исто така, одговара за без оригинални foglights.
Специфики :
Состојба : 100% Сосема Нов
Возилото Модел : За Mazda CX-5
Година : 2013-2015
Предмет Тип : Светла За Магла; Дење Работи Светла
Материјал : ABS+LED
Пакет Содржина :
2x Магла Светлина ги Опфаќа
2x Леќа
2x Светилки
2x КОЧАН Ангел Око Haloes
Вниманието :
Како резултат на различните модели на возила кои имаат различни форми на foglights или браници, ве молиме проверете и спореди сликата за да бидете сигурни дека вашиот фабричките foglight или браник форми е токму иста како во нашите слики. Ако не можете да потврдите дека компатибилност, ве молиме приложете некои слика на вашето возило е оригинална foglights, ние ќе ви помогнат double-check it, ви благодарам многу за вашата помош!
* Плаќање:
Сликите се за повикување само, бидејќи фото причина. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард.
Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн. во Ali Express порака кога ќе се грижат за нас.
Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
* Превозот:
Вашето купување ќе се испраќаат преку стандард воздухопловната, време на Испорака за 15-27 работни дена. Некоја земја може да го одложи 2-3 недели.
Ние брод стоката во рок од 2 работни дена од приемот расчисти исплата.
Ако сакате стоката под итно да, ние може да го испрати со ЕМС или DHL и сл. Но мора да се плус некои товар .Дали контактирате со нас на прво ако сакате да се промени за да EMS, DHL и сл курир.
Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди брз сервис. Сепак, како Тешки временски услови, Чисти Обичај, Празници итн причина, понекогаш непредвидливи одложувања може да се случи. Ако тој е над 35 дена од вашата рокот за плаќање и не е примено, контактирајте со нас веднаш, ние ќе работиме брзо да се лоцира објект и да помогне да се реши тоа.
* За нас :
Ние сме професионални продавачи со многу години на успешно Ali Express бизнис искуство. Нашата цел е да се обезбеди повеќето сензационално производи и исклучителни клиент сервис за нашата заедница.
Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред пред тргнување било негативни повратни информации или ниска DSRs.
Ние ќе високо го цениме шанса да се надоврзе со вас, ако е потребно.
* Контактирајте со нас:
Најдобар начин да контактирате со нас е од Ali Express пораки.
Ние секогаш одговор Ali Express пораки кои се испратени до нас со барање,обично во рок од 24 часа од приемот или порано. Ние ќе одговориме на сите Ali Express пораки за време на нашиот бизнис часа.
Ве молиме да не ја напушти која и да ниска детални продавачот рејтингот,неутрални или негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Посветени сме на ти 100% гаранција за квалитет.


Карактеристики на производот

Температура На Боја:
4300K
Wattage:
55W
боја:
Бело, Сино, Мраз Сина, Виолетова, Црвена, Жолта
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Бренд Име:
smRKE
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Име На Модел:
TC319
Специјални Функции:
Светла За Магла
CX-5-Година:
2014,2015,2013
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Mazda Модел:
CX-5
Напон:
12V
Материјал Тип:
ABS домување + Леќа + Халоген сијалицата + LED Ангел Очи
Објектот Тежина:
1.5kg
Објектот Дијаметар:
2.5inch

Поврзани производи