• Цената е намалена.
  • Свеж
Нов тенок дел Harajuku BF бејзбол униформа корејски студентска Пролет мода лабава правопис боја со државниот грб женски

Нов тенок дел Harajuku BF бејзбол униформа корејски студентска Пролет мода лабава правопис боја со државниот грб женски

 
DEN 1718.40
DEN 1203.00

Стока
Во продавницата

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината на Големината на Градите ширина Облека долго Рамо ракави cm инчи cm инчи cm инчи S 110 43.31 64 25.20 70 27.56 М 114 44.88 65 25.59 71 27.95 L 118 46.46 66 25.98 72 28.35 XL 122 48.03 67 26.38 73 28.74 XXL 126 49.61 68 26.77 74 29.13 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Декорација:
Spliced,Appliques,Џебови,Патентите
Sleeve Стил:
Редовни
Дебелина:
Тенка
Облека Должина:
Редовни
Тип:
Лабава
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук
Маскирани:
No
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
zeongro
Број На Модел На:
TB1865
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Јака:
Стенд

Поврзани производи