• Цената е намалена.
  • Свеж
925 sterling silver прстени за жените aneis feminino ringen, мода anel кристал rhombus прстен bague femme сребро 925 накит

925 sterling silver прстени за жените aneis feminino ringen, мода anel кристал rhombus прстен bague femme сребро 925 накит

 
DEN 287.52
DEN 273.00

Стока
Во продавницата


Дијаметарот на мала големина прстен е за 16.9 mm
дијаметарот на големите големина прстен е околу 17.9 mm
Цената е за 1pc прстен
Пакет
Накит ќе дојде со подарок кутија
ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ ЗА ЕВАЛУАЦИЈА
1.Ако не сте задоволни со нашата служба,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,ние ќе го цениме тоа.
2.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе се потрудиме да се справи тоа додека сте задоволни, ви благодарам многу : )
ПО УСЛУГА
1,Доколку производите не се исти како и опис или скршен во транзит.кога ќе се покаже на слики за нас,Ние ќе ја или враќање на пари за вас.
2,За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.
3,Ако предмети е дефектен,ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.ако замена не е достапно,тогаш средствата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.


Карактеристики на производот

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
мала големина, голема големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Повод:
Партија
Површината Ширина:
2.5 mm
Бренд Име:
TYME
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
hfh254
Тежина:
0.88g

Поврзани производи