• Цената е намалена.
  • Свеж
40mm~100mm Долги и Големи Тековната Безжични Полнење Напојување на Модулот XKT801-23

40mm~100mm Долги и Големи Тековната Безжични Полнење Напојување на Модулот XKT801-23

 
DEN 1392.00

Стока
Во продавницата

modname=ckeditor
Овој модул е јадрото cotec НОВИ 100mm DC долги модул, усвоена XKT-801 чип е дизајниран, коло е едноставна и практична
Главниот технички параметри :
Емисија напон е дизајниран со ултра широк напон. 12 V~ ) 36 V
Стартување модул големина : 17*28mm
Емисија серпентина : внатрешен дијаметар 125mm надворешен дијаметар 135mm
Добиете модул големина : 10мм*25mm
Примање серпентина големина : внатрешен дијаметар 125mm надворешен дијаметар 135mm
Индукција на далечина : 100mm Време ги прима и излез 5 V100m A
90mm Време ги прима и излез 5 V150m A
80mm Време ги прима и излез 5 V200m A
70mm Време ги прима и излез 5 V300m A
60mm Време ги прима и излез 5 V450m A
50mm Време ги прима и излез 5 V700m A
40mm Време ги прима и излез 5 V1 A
Забелешка : Овој модул не треба да биде помалку од 40мм Употреба!
Блиску до overvoltage ќе штета на примање модул!
'


Карактеристики на производот

Бренд Име:
TailKuKe

Поврзани производи