• Цената е намалена.
  • Свеж
Мотоцикл 36*48*11 Предната Вилушка Амортизерите Нафта Печат & Прашина печат За KX80T KX80W KX85 KX100 KZ550 KZ650H ZN700 KZ750 KX 80T 80W 85 ZN

Мотоцикл 36*48*11 Предната Вилушка Амортизерите Нафта Печат & Прашина печат За KX80T KX80W KX85 KX100 KZ550 KZ650H ZN700 KZ750

 
DEN 307.20
DEN 276.00

Стока
Во продавницата


Позиција : Предната
100% Сосема Нов
Материјал : Гума
Боја како на сликата.
Големина на : 36*48*11
Погодни За :
МОДЕЛ ГОДИНА
KX80 T Големи Тркала 92-94
KX80 W 98-00
KX85 01-11
KX100 95-10
KZ550 (F Серија) 83-84
KZ650 H ООП 81-83
ZN700 84-85
KZ750 E/H/K/L/M/R 80-84
Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите,Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Вклучите.
Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите.Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето.
Увозни Давачки,Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена,Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети.
Превозот Време Како Што Се Следниве : Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка Кога Ќе Го Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз. Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).
Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.
Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.
Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
CAKEN
Motobike Направи:
Kawasaki
Име На Модел:
Y1801091333
Објектот Должина:
4.8cm
Објектот Ширина:
4.8cm
Објектот Висина:
1.1cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
Гума
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Поврзани производи